Profil firmy

 
Vznikli jsme v roce 2001 a jsme mladou a dynamicky se rozvíjející firmou. Naše portfolio služeb zahrnuje oblast dopravního značení a nafukovadel a reklamních textilií. V oblasti dopravního značení se zabýváme především projekční činností (projekty přechodného a trvalého dopravního značení a dopravních opatření) a komplexního engineeringu (kompletního vyřizování od projektu, přes jednání se státní správou až po realizaci) .
 
V oblasti nafukovadel a reklamních textilíí je naše portfolio služeb zaměřeno především na reklamní nafukovadla a poutače tlakované ventilátory, Sky Dancery a ostatní reklamní textilie včetně servisu na klíč (od návrhu, přes vizualizaci a výrobu až po umístění a provozování).
 
Chceme být progresivní společností se zaměstnanci, kteří vyhovují vysokým odborným a morálním požadavkům. Klíč k trvalé prosperitě a tím ke zvyšování spokojenosti zákazníků vidíme v nepřetržitém zlepšování našich výrobků a služeb. Do těchto procesů zapojujeme také naše dodavatele. Vybudováním systému řízení kvality chceme v konkurenčním prostředí dosahovat výjimečné úrovně kvality služeb, spokojenosti a trvalé důvěry našich zákazníků. Uvědomujeme si, že rozhodující význam kvality v dnešním tržním prostředí, kde jsou našimi ambicemi kvalitní produkty a služby, je stoprocentně spokojený zákazník.
 
Mgr. Jan PEŠKA
 
 
 

Father & Son spol. s.r.o.
Švédská 5
620 00 Brno


tel: +420 545 219 433
fax: +420 545 232 377
email:
fas@fas.cz
Ukázky z naší nabídky
 
edited by n.e.s.p.i.